Pts - Cmts 09:00 - 20:30, Tel: 05055541919

Motor Özellikleri

Marka Dodge
Model Model
Yıl All
Motor 3.7 V6 215hp
Yakıt Türü Petrol
Tuning Tipi Stage 1
Method Chiptuning
Silindir İçeriği 3701 CC
Motor ECU Motorola NGC4
Sıkıştırma oranı 9.7 : 1
Delik X İnme 93.0 X 91.0 mm
Motor Numarası 3.7 Powertech V6

Ekstra seçenekler

DECAT
DECAT
FLAPS
FLAPS
Vmax
Vmax
Açıklama

Custom Remap Ankara Chip Tuning Araç Yazılımı ve Gizli Özellik Aktivasyonları


Dodge Ram All 3.7 V6 215hp model aracınızın fabrikasyon olarak en iyi egzoz emisyon değerlerine sahip olması planlanarak ürettiği 215hp (beygir) ve 319Nm (tork) gücüne odaklanıyoruz.

Bulunduğumuz ülke ve şehir şartlarına uygun olarak, sizlerin istekleri doğrultusunda tamamen aracınıza özel olarak CUSTOM REMAP ile aracınızı ayarlıyoruz. Chiptuning araç yazılımı uygulaması sonrası aracınızda artış sağlanan 235hp (beygir) ve 340Nm (tork) değerlerini görebilirsiniz.

Custom Remap Chiptuning olarak, aracınız için özel hazırladığımız yazılım sonrasında aracınızın Egzoz emisyon değerleri fabrikasyon yazılımınızla aynı oranlara sahiptir. Uygulama sonrasında aracınız TÜV TÜRK araç muayene istasyonlarından sorunsuz olarak geçer.

Aracınız için hazırlanmış olan chiptuning dosyası motorunuzdaki parçalara ekstra olarak bir yük bindirmez ve aynı zamanda aracınız için maksimum yakıt ekonomisi sağlayacak şekilde hazırlanır. İşlem süresi ortalama 60 dakika sürmektedir.

Dodge Ram All 3.7 V6 215hp model aracınıza yapılacak olan chiptuning araç yazılımı işlemi kapsamlı ve detaylı bir süreçtir. Aracınızdan okunan dosya, firmamız bünyesindeki sunucularımızda ve yurt dışındaki lisanslı yazılımlarımızın sunucularında süresiz olarak saklanır.

Araba yazılımı chiptuning hakkında daha fazla bilgi ve randevu almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı