Pts - Cmts 09:00 - 20:30, Tel: 05055541919

Motor Özellikleri

Marka Fiat
Model Model
Yıl 2019 - 2020
Motor 2.3 Multijet 160hp
Yakıt Türü Diesel
Tuning Tipi Stage 1
Method Chiptuning
Silindir İçeriği 2287 CC
Motor ECU Marelli MJ9DF
Okuma Seçenekleri
Alientech
KESSv2
Autotuner
Autotuner
CMD
CMDFlash
Dimsport
New Genius
MagicMotorsport
Flex
bFlash
bFlash

Ekstra seçenekler

EGR OFF
EGR OFF
DPF OFF
DPF OFF
DTC Removal
DTC Removal
Açıklama

Custom Remap Ankara Chip Tuning Araç Yazılımı ve Gizli Özellik Aktivasyonları


Fiat Ducato 2019 - 2020 2.3 Multijet 160hp model aracınızın fabrikasyon olarak en iyi egzoz emisyon değerlerine sahip olması planlanarak ürettiği 160hp (beygir) ve 400Nm (tork) gücüne odaklanıyoruz.

Bulunduğumuz ülke ve şehir şartlarına uygun olarak, sizlerin istekleri doğrultusunda tamamen aracınıza özel olarak CUSTOM REMAP ile aracınızı ayarlıyoruz. Chiptuning araç yazılımı uygulaması sonrası aracınızda artış sağlanan 200hp (beygir) ve 460Nm (tork) değerlerini görebilirsiniz.

Custom Remap Chiptuning olarak, aracınız için özel hazırladığımız yazılım sonrasında aracınızın Egzoz emisyon değerleri fabrikasyon yazılımınızla aynı oranlara sahiptir. Uygulama sonrasında aracınız TÜV TÜRK araç muayene istasyonlarından sorunsuz olarak geçer.

Aracınız için hazırlanmış olan chiptuning dosyası motorunuzdaki parçalara ekstra olarak bir yük bindirmez ve aynı zamanda aracınız için maksimum yakıt ekonomisi sağlayacak şekilde hazırlanır. İşlem süresi ortalama 60 dakika sürmektedir.

Fiat Ducato 2019 - 2020 2.3 Multijet 160hp model aracınıza yapılacak olan chiptuning araç yazılımı işlemi kapsamlı ve detaylı bir süreçtir. Aracınızdan okunan dosya, firmamız bünyesindeki sunucularımızda ve yurt dışındaki lisanslı yazılımlarımızın sunucularında süresiz olarak saklanır.

Araba yazılımı chiptuning hakkında daha fazla bilgi ve randevu almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı