Pts - Cmts 09:00 - 20:30, Tel: 05055541919

Motor Özellikleri

Marka Fiat
Model Model
Yıl 2003->
Motor 1.3 JTD 70hp
Yakıt Türü Diesel
Tuning Tipi Stage 1
Method Chiptuning
Silindir İçeriği 1251 CC
Motor ECU Marelli MJD6JF
Sıkıştırma oranı 18.1 : 1
Delik X İnme 69.6 X 82.0 mm
Motor Numarası 188A9000
Okuma Seçenekleri
Alientech
KESSv2
CMD
CMDFlash
MagicMotorsport
Flex

Ekstra seçenekler

EGR OFF
EGR OFF
DPF OFF
DPF OFF
DTC Removal
DTC Removal
FLAPS
FLAPS
Vmax
Vmax
Adblue
Adblue
Açıklama

Custom Remap Ankara Chip Tuning Araç Yazılımı ve Gizli Özellik Aktivasyonları


Fiat Punto 2003-> 1.3 JTD 70hp model aracınızın fabrikasyon olarak en iyi egzoz emisyon değerlerine sahip olması planlanarak ürettiği 70hp (beygir) ve 180Nm (tork) gücüne odaklanıyoruz.

Bulunduğumuz ülke ve şehir şartlarına uygun olarak, sizlerin istekleri doğrultusunda tamamen aracınıza özel olarak CUSTOM REMAP ile aracınızı ayarlıyoruz. Chiptuning araç yazılımı uygulaması sonrası aracınızda artış sağlanan 90hp (beygir) ve 230Nm (tork) değerlerini görebilirsiniz.

Custom Remap Chiptuning olarak, aracınız için özel hazırladığımız yazılım sonrasında aracınızın Egzoz emisyon değerleri fabrikasyon yazılımınızla aynı oranlara sahiptir. Uygulama sonrasında aracınız TÜV TÜRK araç muayene istasyonlarından sorunsuz olarak geçer.

Aracınız için hazırlanmış olan chiptuning dosyası motorunuzdaki parçalara ekstra olarak bir yük bindirmez ve aynı zamanda aracınız için maksimum yakıt ekonomisi sağlayacak şekilde hazırlanır. İşlem süresi ortalama 60 dakika sürmektedir.

Fiat Punto 2003-> 1.3 JTD 70hp model aracınıza yapılacak olan chiptuning araç yazılımı işlemi kapsamlı ve detaylı bir süreçtir. Aracınızdan okunan dosya, firmamız bünyesindeki sunucularımızda ve yurt dışındaki lisanslı yazılımlarımızın sunucularında süresiz olarak saklanır.

Araba yazılımı chiptuning hakkında daha fazla bilgi ve randevu almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı