Pts - Cmts 09:00 - 20:30, Tel: 05055541919

Motor Özellikleri

Marka Peugeot
Model Model
Yıl All
Motor 1.4i 75hp
Yakıt Türü Petrol
Tuning Tipi Stage 1
Method Chiptuning
Silindir İçeriği 1360 CC
Motor ECU Sagem 2000 / Valeo J34P
Sıkıştırma oranı 10.2 : 1
Delik X İnme 75.0 X 77.0 mm
Motor Numarası TU3JP
Okuma Seçenekleri
Alientech
KESSv2
ByteShooter
Toolbox
CMD
CMDFlash

Ekstra seçenekler

DECAT
DECAT
FLAPS
FLAPS
Vmax
Vmax
Açıklama

Custom Remap Ankara Chip Tuning Araç Yazılımı ve Gizli Özellik Aktivasyonları


Peugeot 206 All 1.4i 75hp model aracınızın fabrikasyon olarak en iyi egzoz emisyon değerlerine sahip olması planlanarak ürettiği 75hp (beygir) ve 120Nm (tork) gücüne odaklanıyoruz.

Bulunduğumuz ülke ve şehir şartlarına uygun olarak, sizlerin istekleri doğrultusunda tamamen aracınıza özel olarak CUSTOM REMAP ile aracınızı ayarlıyoruz. Chiptuning araç yazılımı uygulaması sonrası aracınızda artış sağlanan 82hp (beygir) ve 130Nm (tork) değerlerini görebilirsiniz.

Custom Remap Chiptuning olarak, aracınız için özel hazırladığımız yazılım sonrasında aracınızın Egzoz emisyon değerleri fabrikasyon yazılımınızla aynı oranlara sahiptir. Uygulama sonrasında aracınız TÜV TÜRK araç muayene istasyonlarından sorunsuz olarak geçer.

Aracınız için hazırlanmış olan chiptuning dosyası motorunuzdaki parçalara ekstra olarak bir yük bindirmez ve aynı zamanda aracınız için maksimum yakıt ekonomisi sağlayacak şekilde hazırlanır. İşlem süresi ortalama 60 dakika sürmektedir.

Peugeot 206 All 1.4i 75hp model aracınıza yapılacak olan chiptuning araç yazılımı işlemi kapsamlı ve detaylı bir süreçtir. Aracınızdan okunan dosya, firmamız bünyesindeki sunucularımızda ve yurt dışındaki lisanslı yazılımlarımızın sunucularında süresiz olarak saklanır.

Araba yazılımı chiptuning hakkında daha fazla bilgi ve randevu almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı