Pts - Cmts 09:00 - 20:30, Tel: 05055541919

Motor Özellikleri

Marka Volkswagen
Model Model
Yıl All
Motor 2.5 TDI 109hp
Yakıt Türü Diesel
Tuning Tipi Stage 1
Method Chiptuning
Silindir İçeriği 2461 CC
Motor ECU Bosch EDC15VM / Bosch EDC15V
Sıkıştırma oranı 19.5 : 1
Delik X İnme 81.0 X 95.5 mm
Motor Numarası ANJ / AVR
Okuma Seçenekleri
Alientech
KESSv2
Bitbox
Bitbox
CMD
CMDFlash

Ekstra seçenekler

EGR OFF
EGR OFF
DTC Removal
DTC Removal
FLAPS
FLAPS
Vmax
Vmax
Adblue
Adblue
Açıklama

Custom Remap Ankara Chip Tuning Araç Yazılımı ve Gizli Özellik Aktivasyonları


Volkswagen LT All 2.5 TDI 109hp model aracınızın fabrikasyon olarak en iyi egzoz emisyon değerlerine sahip olması planlanarak ürettiği 109hp (beygir) ve 270Nm (tork) gücüne odaklanıyoruz.

Bulunduğumuz ülke ve şehir şartlarına uygun olarak, sizlerin istekleri doğrultusunda tamamen aracınıza özel olarak CUSTOM REMAP ile aracınızı ayarlıyoruz. Chiptuning araç yazılımı uygulaması sonrası aracınızda artış sağlanan 140hp (beygir) ve 320Nm (tork) değerlerini görebilirsiniz.

Custom Remap Chiptuning olarak, aracınız için özel hazırladığımız yazılım sonrasında aracınızın Egzoz emisyon değerleri fabrikasyon yazılımınızla aynı oranlara sahiptir. Uygulama sonrasında aracınız TÜV TÜRK araç muayene istasyonlarından sorunsuz olarak geçer.

Aracınız için hazırlanmış olan chiptuning dosyası motorunuzdaki parçalara ekstra olarak bir yük bindirmez ve aynı zamanda aracınız için maksimum yakıt ekonomisi sağlayacak şekilde hazırlanır. İşlem süresi ortalama 60 dakika sürmektedir.

Volkswagen LT All 2.5 TDI 109hp model aracınıza yapılacak olan chiptuning araç yazılımı işlemi kapsamlı ve detaylı bir süreçtir. Aracınızdan okunan dosya, firmamız bünyesindeki sunucularımızda ve yurt dışındaki lisanslı yazılımlarımızın sunucularında süresiz olarak saklanır.

Araba yazılımı chiptuning hakkında daha fazla bilgi ve randevu almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı